ستاد مردمی عفاف و حجاب

آخرین اخبار فعالیت‌های گروه مردمی عفاف و حجاب استان یزد
  • ستاد مردمی عفاف و حجاب

    آخرین اخبار فعالیت‌های گروه مردمی عفاف و حجاب استان یزد

۶ مطلب در شهریور ۱۳۹۲ ثبت شده است

سخنگوی ستاد عفاف و حجاب یزد گفت: سرود"دختران ایران زمین"با  موضوع ترویج فرهنگ حجاب برتر( چادر) در همایش های استانی و  پارک کوهستان یزد با همت گروه سرود حنانه  اجرا شد.

۰ نظر ۲۳ شهریور ۹۲ ، ۱۷:۱۶
مدیریت
 

مسئول نمایندگی ولی‏‌فقیه در سپاه سمنان:
 
مسئول نمایندگی ولی‌‏فقیه در سپاه سمنان گفت: نداشتن درک صحیح از واقعیت و ماهیت حجاب اسلامی و مبانی آن باعث شده که برخی از بانوان با وجود به سر داشتن چادر، حجاب را رعایت نکنند.
۰ نظر ۲۲ شهریور ۹۲ ، ۱۷:۲۴
مدیریت
چهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۲، ۰۵:۲۵ ب.ظ

حجاب در عصر کنونی فراتر از یک فریضه واجب اهمیت دارد

 
حجاب در عصر کنونی فراتر از یک فریضه واجب معمولی اهمیت یافته و همان‌طور که جزو شعائر الهی محسوب می‌شود، جزو شعارهای الهی هم هست زیرا وقتی یک زن با حجاب در میادین ورزشی ظاهر می‌شود مفاهیم زیادی را به جهانیان منتقل می‌کند.

۰ نظر ۲۰ شهریور ۹۲ ، ۱۷:۲۵
مدیریت


در مراسمی که از سوی ستاد مردمی عفاف و حجاب استان در بوستان بانوان یزد برگزار شد از دختران نوجوان فعال در ستاد عفاف و حجاب استان یزد تجلیل شد.

۰ نظر ۱۸ شهریور ۹۲ ، ۱۷:۲۸
مدیریت


مدیرکل امور بانوان استانداری تهران با اشاره به بزرگداشت دهه کرامت از 16 تا 26 شهریورماه جاری، گفت: در این دهه از ویژه‌نامه الگوی لباس اسلامی - ایرانی به نام فاخر و طرح گل یاس رونمایی می‌شود.

۰ نظر ۱۴ شهریور ۹۲ ، ۱۷:۳۱
مدیریت


معاون اجتماعی وزارت کشور در مورد مصوبه عفاف و حجاب شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: حجاب به‌عنوان نماد و ثمره عفاف در جامعه محسوب می‌شود و برای ترویج حجاب باید عفاف و حیاء مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

مهندس علیرضا افشار افزود: خوشبختانه در مصوبه عفاف و حجاب شورای عالی انقلاب فرهنگی به ترویج عفاف در بین همه اقشار جامعه و مختصر نبودن این موضوع به بانوان، توجه خوبی شده است. 

عضو شورای مهندسی فرهنگی ادامه داد: ساماندهی عرصه رسانه‌های عمومی، پالایش فضای مجازی و مدیریت بازار عرضه پوشاک از بارزترین نقاط قوت مصوبه عفاف و حجاب است. 

افشار گفت: در مصوبه عفاف و حجاب شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن تأکید بر لزوم برخورد قضایی و انتظامی با مظاهر فساد اخلاقی در جامعه مانند باندهای سازمان‌یافته فحشا، اصل بر کار فرهنگی و ترویج گفتمان حیا و عفاف در جامعه است. 

وی افزود: متأسفانه بعضی از دستگاه‌ها در این زمینه اهتمام لازم را نداشته‌اند و به همین علت ما درعرصه اجرایی این مصوبه به مشکل برخورده‌ایم. 

معاون اجتماعی وزارت کشور در پایان اظهار کرد: طراحی یک سامانه مدیریت یکپارچه و مستمر برای ‌ اجرای این مصوبه امروز مهم‌ترین کار در این زمینه است.
۰ نظر ۰۹ شهریور ۹۲ ، ۲۳:۵۱
مدیریت